Garnitury ślubne – Maxim

Garnitury ślubne

Elegancja w najbardziej wysublimowanym wydaniu cechuje nasze propozycje męskich stylizacji ślubnych. Postawiliśmy na klasykę z finezyjnymi akcentami, które przejawiają się w aksamitnych, połyskujących połach klap. Nieco awangardowy charakter mają nasze garnitury ślubne wykonane z materiału w delikatną, ale widoczną kratę. Będą doskonale pasowały do retro sukni Panny Młodej bądź kreacji w modnym stylu boho.

Wśród naszych garniturów ślubnych znajdują się egzemplarze w głębokim czarnym kolorze, jak też efektownym graficie, czy granacie. Posiadają prosty, tradycyjny fason idealnie wykończony pod muchę, jak i krawat. Pasowanie oraz krój klap nadają marynarce odrobiny dystynkcji smokingu, zaś nogawki spodni perfekcyjnie dopasowujemy do wzrostu Pana Młodego. W celu przymiarki zapraszamy do salonów firmowych oraz partnerskich Maxim na warszawskim Wawrze i Pradze Południe. Posiadamy także salon fabryczny w miejscowości Konik Nowy.

Z dużą starannością dobieramy wzornictwo i materiały. Garnitury na ślub tworzymy ze szczególną atencją, ponieważ doskonale rozumiemy, jak ważna jest idealna prezencja tego dnia. To ona dodaje pewności siebie i pozwala poczuć się wyjątkowo – a na tym bardzo nam zależy.