Koszule męskie szyte na miarę – Maxim

Koszule męskie szyte na miarę

Wizytowe, casualowe, biznesowe – w naszej ofercie znajdują się koszule męskie pozwalające stworzyć gustowną stylizację bez względu na okazję. Proponujemy klasyczne, gładkie białe modele odpowiednie na ważne wyjścia, jak też nie mniej popularne odcienie błękitu, również nadające się do wyjściowej stylizacji. Oferujemy także interesujące modele w paski, kratkę oraz inne wzory, które będą dobrze prezentowały się na co dzień – do klasycznych chinosów.

Proponujemy szycie na miarę koszul. Odwiedzając nasz salon firmowy na warszawskim Wawrze lub w fabrycznym salonie w Koniku Nowym możemy zdjąć miarę i przygotować bardzo dobrze dopasowaną odzież. Oferujemy koszule głównie o kroju klasycznym. Jednak idąc z duchem czasu jesteśmy otwarci na nowe propozycje i trendy. Zależy nam na zaproponowaniu Klientom atrakcyjnych modeli – zarówno pod względem fasonu, jak i wzornictwa.

Decydując się na szycie na miarę nasi Klienci mają pewność, że strój będzie dobrze leżał na ich sylwetce. To także doskonała propozycja dla tych, którzy borykają się z doborem odpowiedniej koszuli ze standardowej oferty sklepów. Za krótki rękawy, za mały obwód kołnierzyka, zbyt wąskie mankiety? Z nami można zapomnieć o tych niedogodnościach – uszyjemy idealnie dopasowany model.

AKCESORIA MĘSKIE – KLIKNIJ TUTAJ!

The gallery was not found!