Garnitury komunijne – Maxim

Garnitury komunijne

Zadbamy o elegancki wygląd chłopców. Szyjemy garnitury komunijne, które podkreślają podniosły charakter wydarzenia. Powstają na podobieństwo męskich zestawów – często utrzymane są w zbliżonej kolorystyce, jednak fason dopasowujemy do chłopięcej sylwetki. Jednocześnie dbamy, aby nie krępował zbyt mocno ruchów i pozwalały poczuć się wygodnie podczas rodzinnego obiadu w restauracji.

Wykonujemy garnitury komunijne na miarę. Prosimy mieć przy tym na uwadze, że chłopcy w tym wieku rosną, dlatego przed uroczystością mogą konieczne być poprawki, na które jesteśmy przygotowani. W naszych warszawskich salonach firmowych zdejmujemy miarę oraz ustalamy krój i kolorystykę. Pomagamy także w doborze pozostałych elementów stylizacji. Dobieramy odpowiednią koszulę, muchę oraz buty. Umożliwiamy stworzenie pełnej stylizacji w jednym miejscu.

Szyjemy garnitury komunijne z dobrych jakościowo materiałów. Są przyjemne w dotyku, lekkie i zapewniają komfort noszenia. Chłopcy zyskają dzięki nim wygodny, elegancji strój nie tylko na Sakrament Komunii, ale także na inne ważne uroczystości rodzinne. Dodatki, które proponujemy nadadzą całemu strojowi odrobinę chłopięcego wdzięku, zachowując przy tym elegancję ubioru.